Yılport Samsunspor, Trendyol Süper Lig’in 11. haftasında Atakaş Hatayspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Teknik direktör Markus Gisdol yönetimindeki antrenman, ısınma koşusu ve taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamlandı. Sakatlığı devam eden Taylan Antalyalı ise takımdan ayrı fitness çalışması yaptı. Yılport Samsunspor, Atakaş Hatayspor maçının hazırlıklarını yarın sürdürecek.