HONOR, Magic6 Pro ile Mobil Fotoğrafçılığı Yeniden Tanımlıyor

Ünlü Fransız eskrimcisi Cécilia Berder ile etkileyici bir iş birliği gerçekleştiren HONOR, yeni Magic6 Pro’da bulunan güçlü kamera sistemiyle mobil fotoğrafçılıkta çığır açıyor. 

Zorlu fotoğraf çekimlerinde inanılmaz sonuçlar sunan HONOR Magic 6 Pro, hızlı reflekslerin bulunduğu eskrim sporunda netlikten ödün vermeden eşsiz karelere imza atıyor. Dinamik anları otomatik olarak yakalamak için yepyeni HONOR Magic6 Pro’ nun kullanıldığı bu iş birliğinde, spor fotoğrafçılığı için HONOR Magic6 Pro’nun en iyi akıllı telefon kamerasına sahip olduğunu kanıtlıyor.

Aynasız modeller arasında yeni bir trend

Son yıllarda, taşınabilir aynasız fotoğraf makinalarında çeşitli donanımlar teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. Fotoğraf meraklıları için sıklıkla tercih edilen aynasız modeller, yüksek hızlı bir deklanşör sistemi sunarak profesyonel fotoğraf makinelerinin art arda hızlı görüntüler yakalamasına imkan sağlıyor.

Hızlı hareket eden nesneleri etkili bir şekilde kaydetmeye ve hareket bulanıklığını azaltmaya yardımcı olan bu özellikler, hızlı anları yakalamanın çok önemli olduğu spor, vahşi yaşam ve aksiyon fotoğrafçılığında büyük avantajlar sunuyor.

Yeni HONOR Falcon Kamera Sistemi, deklanşör hızı ve görüntüleme hızıyla akıllı telefonlarda yeni bir dönem başlatıyor. Geliştirilen bu sistemde otomatik odaklama mekanizmasına SMA motorunun dahil edilmesiyle birlikte donanımın odak hızını artırarak akıllı telefonda daha da gelişmiş bir spor fotoğrafçılığı deneyimi sunuyor.

Spor fotoğrafçılığının dinamikleri değişiyor

Spor fotoğrafçılığının artan popülaritesi ve Yapay Zekanın (AI) artan önemine karşılık olarak akıllı telefon üreticileri çekim hızını ve görüntü netliğini iyileştirmek için önemli çalışmalar gerçekleştiriyor.

Olimpiyatların yaklaşmasıyla birlikte HONOR Falcon Kamera Sistemi, atlama, yürüme ve koşma dallarını rahatlıkla yakalayabilmek ve yapay zekayı eğitmek için 270.000 görüntüye dayanan bir önceki sistemin sınırlamalarını aşıyor. Güncellenmiş sürüm, 10 farklı senaryoyu kapsayan 8.000.000 görüntüden oluşan geniş bir eğitim veri setini kullanıyor ve gelişmiş AI yetenekleri sağlıyor. 

HONOR Magic6 Pro’nun eskrim sporundaki hızlı hamleleri nasıl otomatik olarak yakaladığına aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu hızlı kareleri mükemmel netlikte yakalayan HONOR Magic6 Pro kullanıcıların günlük yaşamdaki etkileyici anları ne kadar iyi kaydedebileceklerine dair ipuçları veriyor.

HONOR Magic6 Pro, sektör lideri donanımı ve yapay zeka destekli yazılımı ile akıllı telefon dünyasına önemli bir yenilik getiriyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x