Akşener’den 2028 mesajı: Adana’dan başlayacak!

İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Ayyüce Türkeş Taş’ın proje tanıtım toplantısı, kentteki bir otelde Genel Başkan Meral Akşener ile diğer belediye başkan adaylarının katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Akşener, Adana’da Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde kendi adaylarının seçileceğini belirtti.

Adana’daki seçimlerde başarıyı elde edeceklerini söyleyen Akşener, şunları söyledi:

“1 Nisan’da Adana’da öyle bir sonuçla karşılaşacağız ki, 2028’in iktidarı buradan başlayacak. Bütün İYİ Partililer ve bu salonu bir kardeşine şereflendiren, bu seçimleri Allah’ın izniyle sizlerin gayretiyle almak zorundayız. Almalıyız, çalışmalıyız. Niye? Bir tahterevalli, bir kayıkçı kavgasını sona erdirmek için.”

Siyasette seçimin patron olduğunu hatırlatan Akşener, 3 yıldır esnaf ziyareti yaptığını anlatan Akşener, şöyle devam etti:

“Tek tek çalışacaksınız. Madem bir iddia üzerine yola çıktık, milletimizin emrine uyduk, milletimize baş üstüne dedik, milletimize selam durduk, çalışacaksınız. Bu kardeşlerimizi, arkadaşlarımızı, diğer adayları seçeceksiniz. Adana’da şuculuk- buculuk sona erecek. İYİ Parti’de yer sizlere çok teşekkür ediyorum. hayata geçireceğiz. İddiamız budur.”

İYİ Parti Adana Büyükşehir Belediye başkan adayı Ayyüce Türkeş Taş’ın seçilmesi durumunda kentte yapılacak hizmet ve projeleri anlattı.

KAYNAK: DHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x